ads [at] nyazco.com 09128961202

نیازکو آگهی

درج آگهی , ثبت نیازمندی ها , تبلیغات

طراحی وب سایت در تبریز

طراحی وب سایت در تبریز

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    آذربایجان شرقی تبریز
  • www.nyazco.com
  • کامپیوتر و اینترنت طراحی سایت
  • 2422 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
  • تبریز -خ امام - پاساژ شهیار -طبقه اول -پلاک 28

طراحی سایت در تبریز
وب سایت نیازکو
طراحی انواع سایت های حرفه ای در شهر تبریز توسط بزرگترین سایت ساز و یکی از بزرگترین و با سابقه ترین فروشگاه اینترنتی در تبریز  سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی سایت نیازکو به شرح زیر می توان دسته بندی نمود :
وب سایت های اطلاع رسانی ، وب سایت های تجارت الکترونیک ، وب سایت های فروشگاهی ، وب سایت های کاربردی ، وب سایت های تفریحی ، وب سایت های شبکه اجتماعی ، وب سایت های علمی و...
طراحی سایت :
طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.
شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.
توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما روی دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.
چرا طراحی سایت نیازکو؟
ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود.
مراحل ایجاد یک وب سایت:
    تحلیل و گزارش شناخت از اهداف مدیران
    شناخت مخاطبان و کاربران سایت
    ایجاد استراتژی از عملکرد سایت
    تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی
    جمع آوری و آنالیز اطلاعات
    طراحی واسط گرافیکی با زیباترین کیفیت
    طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها
    تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی
    برنامه نویسی و توسعه سیستم
    بهینه سازی کلیه کلمات کلیدی و متون نهایی
    ایجاد مقیاس پذیری و اجرا در کلیه مرورگرها
    بار کردن و آزمایش وب سایت
    نصب سیستم آمار وب
    معرفی به موتورهای جستجو گر
    تبادل لینک
    تحلیل گزارشات آماری و بهینه سازی سایت
    پشتیبانی و بروز رسانی

طراحی سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است و شناخت از بازار هدف و آنالیز قبل از شروع به طراحی از ارکان اصلی طراحی وب سایت محسوب می شود.

درباره نیازکو
8 سال تجربه ما در امر فروش اینترنتی و بیزینس و طراحی سایت و ارتباط با شرکت های معتبر کشور و موسسات اطمینانی است برای شما که نیازکو را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه خدمات وب انتخاب کنید.
هدف ما از همان ابتدا ارائه کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفی ممکن در جهت ایجاد سرویسهایی با ارزش افزوده برای مشتریانمان بوده است.
استفاده از تكنیكهای روز در طراحی و بهینه سازی وب سایت، داشتن سرور اختصاصی در آلمان و کانادا، داشتن مدارک معتبر از وزارت صنعت و معدن و وزارت ارشاد اسلامی ، ارتباط با بانکهای داخلی شتاب و شاپرک  جهت فروش Online، پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان، نقطه تمایز نیازکو نسبت به دیگر شرکتها می باشد.
همکاری نیروهای متخصص این شرکت  بهمراه استفاده از آخرین تکنیکهای وب، نیازکو را به عنوان تخصصی ترین شرکت مهندسی وب در تبریز قرار داده است.
اگر می خواهید همواره نسبت به رقبای خود برتری و تمایز داشته باشید و همواره در بالاترین رتبه نسبت به دیگر رقبای خود باشید انتخاب نیازکو شاید تنها انتخاب شما باشد.

خدمات نیازکو در طراحی سایت :
سالها تجربه ارتباط ما با مشتریانمان ما را بر آن داشت که هر روز خدمات و سرویسهای جدیدی را جهت ارائه به مشتریان و آسودگی خاطر آنان ارائه دهیم. و در همین راستا در طول این 8 سال توانسته ایم گروههای تخصصی کاری با قابلیتهای منحصر به فرد را در زمینه های مختلف طراحی وب سایت - بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو - تبلیغات کلیکی گوگل - افزایش ترافیک وب سایت - خدمات هاستینگ - سیستم آمار سایت - طراحی پرتال - مشاوره وب ایجاد کرده که هر کدام وظیفه ارائه بهترین خدمات را به مشتریان دارند.

هدف ما رضایت، آسودگی و اطمینان خاطر شماست تا با ارتباط با ما کلیه نیازهای خود را مهیا ببینید.